Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.

św. Jan Bosko
 
Zakończenie roku w bursie
21.06.2007 r.

W czwartek 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej bursie. Program, który był bardzo bogaty msza-s.jpg w wydarzenia, koordynowała p. Jola. Całość przygotowana była w plenerze, ale wychowanków, kadrę i zaproszonych rodziców przegonił deszcz. Wszyscy zasiedli w kręgu w stołówce. Wychowawcy podsumowali pracę grup i wręczyli nagrody. Także osiągnięcia sportowe znalazły swój finał w postaci pucharów i dyplomów. Był czas na chwile radości, gdy zabrzmiało "Echo Bursy". Wychowankowie podziękowali też dyrekcji i wychowawcom za cały rok pracy wychowawczej. Odbyło się również pożegnanie wicedyrektora, ks. Tomasza Kościelnego, który dzień wcześniej objął prowadzenie Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu.

 
20-lecie JP II
12.06.2007 r.
20 lat temu Jan Paweł II odwiedził Szczecin podczas swojej pielgrzymki do naszej Ojczyzny. Tej wizyty miało nie być - doprowadził do niej upór bpa K. Majdańskiego. Dlatego od 10 do 11 czerwca trwały uroczystości dla upamiętnienia...


Msza prymicyjna
06.06.2007 r.
4 czerwca w bursie, a 5 czerwca w szkołach salezjańskich neoprezbiterzy, czyli nowo wyświęceni księża odprawili swe Msze św. prymicyjne. Ks. Marcin Balawander, ks. Wiesław Psionka i ks. Michał Tomczak - przed kilkoma laty pracowali w...


Co się dzieje w stanicy
30.05.2007 r.

stanica-c.jpg Nasze drużyny ZHR, a często i poszczególne grupy z Bursy, chętnie korzystają z ośrodka szkoleniowego Naczelnictwa ZHR „Kresowa Stanica” w Podgrodziu k. Nowego Warpna nad Zalewem Szczecińskim.

Bliższe informacje o stanicy: www.zhr.pl/ozpm/viewpage.php?page_id=11

Grafik wydarzeń w stanicy – poniżej.

 
Co nowego w stanicy
30.05.2007 r.

Nasze drużyny ZHR, a niekiedy poszczególne grupy z Bursy, często korzystają z ośrodka szkoleniowego Naczelnictwa ZHR „Kresowa Stanica” w Podgrodziu k. Nowego Warpna nad Zalewem Szczecińskim.

Bliższe informacje o stanicy:  www.zhr.pl/ozpm/viewpage.php?page_id=11

 
Wydarzenia sportowe
21.05.2007 r.
W dniach od 22 do 23 maja zorganizowany został wewnątrzbursiany halowy turniej piłki nożnej. Udział wzięły zespoły 5-osobowe (bramkarz + 4 osoby w polu). Relacja wkrótce.


[1]      «      41   |   42   |   43   |   44   |   45   |   46   |   47      »      [47]

Bursa Towarzystwa Salezjańskiego
ul. Ku Słońcu 124, 71-080 Szczecin 26 tel. 48-35-123, fax 485-48-84

mail: sekretariat@bursa-ts.szczecin.pl

 
 
Menu główne
Start
Wychowawcy
Sekretariat
Nabór
Wychowankowie
Statut
Regulaminy
Aktualności
Linki
Facebook
.
Kalendarium
Dni wyjazdowe
Wydarzenia ważne
Rady i ZWB
.
Samorząd
O samorządzie
Regulamin
.
Koła zainteresowań
Formacja
Sport
Turystyka
Kultura
.
Pedagog
Pedagog
Dla Wychowanków
Dla Rodziców
.
Archiwum
O Archiwum
.
KONSULTACJE
Matematyka
.
 Bursa Towarzystwa Salezjańskiego 2007